Ознака: лигата на шампионите

Меѓународен фудбал

Фановите на Галатасарај со пречек за Манчестер Јунајтед: „ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ПЕКОЛОТ“ (ВИДЕО)

Навивачите на екипата на турски Галатасарај им приредија дочек на фудбалерите на Манчестер Јунајтед, со што им покажаа и докажаа дека на натпреварот во Лигата на Шампионите ги чека вистинска […]