Ознака: лила стојановска

Сцена

Лила ли е, Хурем султан ли е? (ВИДЕО)

Една од нашите најпопуларни водителки, Лила Стојановска во последно време доста често патува, па така деновиве престојува во Турција. Таа, која секојдневно споделува фотографии и видеа од прекрасната Анталија, денес […]

Живот Магазин

Лила ќе се мажи?

Лила ќе се мажи или само привлекува внимание? Познатата водителка на квизот “Се или нешто“, Лила Стојановска веќе неколку сезони од петни жили се труди да го одржи вниманието на […]

Сцена

Лила доби прекрасен подарок за роденден – сите се прашуваат од кого!

Лила Стојановска го прослави својот 45-ти роденден во кругот на нејзините најблиски пријатели.Таа на Инстаграм се пофали дека за својот роденден добила голем букет со рози. По објавувањето на оваа […]

Сцена

ФОТО: Лила упати порака до љубоморните жени во „Сѐ или нешто”

Лила Стојановска, убавата домаќинка на мега популарниот квиз „Сѐ или нешто“, кој се емитува на Сител, од натпреварувачката Јованка Тасеска доби бројни подароци, шолји за кафе, слика, пафрем…„Љубоморни жени што […]

Сцена

Ги „почести“ фановите: Лила во секси костум за капење!

Лила ги  поздрави  фановите на социјалните мрежи  со  секси фотографии од одмор Лила Стојановска се одмара на плажа покрај море, а не заборави своите фанови на социјалните мрежи да ги почести со […]