Ознака: липница

Црна хроника

Сведоштво за хоророт во кој татко пукал во двете деца: „Ја оставил мајка си дома, а потоа се јавил…“

Еден татко во местото Липница во близина на Тузла, БиХ, вчера вечер пукал во своите две деца, а потоа се обидел да се самоубие.Сараевските медиуми објавија дека Н.Д., роден 1974 […]