Ознака: Ллекари

Сцена

Ники Лауда заздравува: Докторите со прецизни забрани

Легендарниот шампион во Формула 1, Ники Лауда започна со физикална терапија, соопшти австриски „ОЕ 24“. Лауда закрепнува по трансплантацијата на белите дробови извршена претходниот месец. Во четвртокот и петокот Ники […]