Ознака: лопез

Фото

Совршениот изглед на Џенифер Лопез

Затегната кожа без никакви недостатоци и брчки е изгледот кој Џенифер Лопез го покажа на излегувањето од ресторан. Атрактивната 43-годишна латино дива како старее така подобро изгледа, за што можеби […]

Сцена

Ексклузивно: Како изгледа гардеробата на Џеј Ло во Белград

Атмосферата во Белград е одлична, сите се спремни за спектакалот што го очекуваат вечерва од Џенифер Лопез. Од српските медиуми добиваме ексклузивна шанса да ви го претставиме бекстејџот во Белградска […]