Ознака: Лора Турунџиева

Сцена

Ќерката на Сузана Турунџиева објави прва фотографија од бебето по породувањето

Ќерката на водителката Сузана Турунџиева се породи пред неколку дена, а гордата баба тоа го сподели со своите фанови на социјалните мрежи. Лора Турунџиева веќе излезе од болница, а објави […]

Живот

Лора Турунџиева наскоро ќе стане мајка, а деновиве имаше убав повод за славење (ФОТО)

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева претходната година во август стапи во брак со нејзиниот избраник Филип Наунов. Свадбата се случи во еден познат скопски ресторан, а беше во кругот […]

Сцена

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]

Занимливости

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]

Занимливости

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]