Ознака: лорен сајц

Црна хроника

Тинејџерка починала поради опасност која ДЕМНЕ во базените!

Аква паркот во Северна Каролина (САД), е затворен откако 18-годишната Лорен Сајц починала поради тоа што во организамот внела амеба која го јаде мозокот.„Првите резултати покажаа дека оваа опасна амеба […]