Ознака: ло

Сцена

Ексклузивно: Како изгледа гардеробата на Џеј Ло во Белград

Атмосферата во Белград е одлична, сите се спремни за спектакалот што го очекуваат вечерва од Џенифер Лопез. Од српските медиуми добиваме ексклузивна шанса да ви го претставиме бекстејџот во Белградска […]