Ознака: Лулиќ

Меѓународен фудбал

Интер подготвува понуда за Лулиќ?

Италијанските медиуми пренесуваат дека фудбалерот на Лацио е прва мета на Интер во јануарскиот преоден трансфер-период. Сенад Лулиќ, босанскиот интернационалец привлекува големо внимание во италијанската јавност. Овој фудбалер на Лацио […]