Ознака: Луна Ѓогани

Сцена

Анабела изненадена од тајната венчавка на Луна и Марко: „Не знам дека ја омажив ќерката“

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ се венчаа вчера во тајност, а мајката на Луна, Анабела Атијас е изненадена од овој потег на ќерката. „Јас не знам. Во црн фустан? Јас […]

Сцена

Очајна по раскинувањето: Марко се затвори во тоалетот со Јелена Пешиќ, а Луна го чекаше пред вратата

Луна Ѓогани не е неутешна по раскинувањето со Марко Миљковиќ, а синоќа по забавата се обиде да го привлече неговото внимание додека се заедно во реалното шоу „Задруга3“. Кога се […]

18+

Луна Ѓогани со опасно жешкиот танца по танга во базен го доведе Марко до лудило (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц. Луна беше во мокра маичка и […]