Ознака: Луна

Сцена

Шок најава на Марко Миљковиќ: „Породувањето на Луна ќе го снимам со дрон“!

Марко Миљковиќ поради коронавирусот нема да смее да присуствува на породувањето на неговата сопруга Луна, па ссмислил како да го сними раѓањето на нивната ќерка Миа. „Поради корната, лекарите не […]

Сцена

Кристијан Голубовиќ ја упропасти Луна: „Поминав 137 земји, но ова што таа го прави сум го видел само во бордели“

Кристијан Голубовиќ (50) вели дека е згрозен од однесувањето на Луна и дека тоа што прави го има само во борделите, јавните куќи. „Таа пред милионскиот аудиториум ги става рацете […]

Сцена

Анабела: „Гаги сака да ме види мртва, поради него и Луна пијам антидепресиви“

Анабела и Луна не престануваат да шокираат со своето однесување во реалното шоу „Задруга“. Овој пат Анабела се скара со Гаги Ѓогани и го обвини дека поради него мора да […]

Сцена

Паднаа тешки зборови: Нова жестока кавга меѓу Анабела и Луна – „Манипулаторке една, предавничке“

Откако во реалното шоу „Задруга 3“, Анабела истакна дека има трауми од луѓе во алкохолизирана состојба, повторно дојде до жестока кавга меѓу Луна и Анабела. „Предавничке. Очекуваше луѓето да те […]