Ознака: Луј Витон

Мода

Чантата на Луј Витон во облик на авион чини повеќе од вистински авион

Фотографијата од чантата во облик на авион, дело на модната куќа Луј Витон, неодамна стана вирална на социјалните мрежи бидејќи наводно изнесува повеќе од половен авион со еден мотор. Парчето […]

Вести Занимливости

Луј Витон почнува со производство на средства за дезинфекција-цената можете да ја замислите самите

Компанијата Луј Витон ќе започне да произведува средства за дезинфекција на рацете, бидејќи во Франција нема доволна количества, а на властите ќе им биде доставена бесплатно. Во соопштението на компанијата […]

Македонија

Еве каде завршила ташната “Луј Витон“ од 5.000 евра на Боки 13

Италијанскиот весник “Ла Верита“ објави нови снимка за случајот “Рекет“, на која се слуша и гласот на специјалната обвинителка Катица Јанева во неколку наврати, а никој точно не знае што […]

Сцена

Свршеницата на Роналдо доби негативни коментари поради пижами од 2 700 евра

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ужива во луксуз, а последната фотографија на социјалните мрежи предизвика лавина од коментари. Кристијано Роналдо во текот на својата кариера заработил огромна сума на пари, […]

Сцена

Луксуз: Бекам му купи на своето куче скапо парче од Луј Витон

Познато е дека поранешниот фудбалер Дејвид Бекам (43) и неговата сопруга Викторија (44) живеат луксузен и раскошен живот, но тие не се единствените. Последната фотографија на инстаграм-профилот на Викторија покажува […]