Ознака: МАЛОЛЕТНИЧКА

Црна хроника

Малолетничка од Куманово се предозирала со апчиња

Надлежните од одделението за педијатрија од кумановската болница пријавиле во полиција дека вчера кај нив родители донеле 14-годишно девојче од Куманово, кое испило 20 таблети. Како што соопшти денеска СВР […]

Живот

Малолетничка се венчала за 28 години постар маж: Селаните му го направиле животот пекол

Откако се заљубил во 28 години помлада девојка, ќерка на својот пријател, и се венчал со неа, возачот на автобус, Енди, рекол дека во родниот град го етикетирале како педофил, […]

Црна хроника

Малолетничка имала секс со тинејџер, татко и го пријавил во полиција

Кумановец вчера во полиција пријавил момче од Штип родено 2000 година, бидејќи како што рекол имал сексуален однос со неговата ќерка. Мажот пријавил дека пред два дена неговата 13- годишна […]

Вести

Грабнал малолетна девојка од дома и се обидел да ја силува

Во полициската станица Виница вчера во 10:20 часот, О.Д. (37) пријавил дека 21-годишниот Т.С. извршил обљуба над неговата 17-годишна ќерка.Т.С. на 19 мај околу 13 часот позади дворот на куќата […]

Вести

Малолетничка од Гостивар киднапирана и силувана и продавана

Полициските инспектори од повеќе служби од вчера започнале истрага во повеќе градови низ Македонија откако 17 годишна девојка во тетовската полиција пријавила дека од јуни до сега била принудувана на […]

Вести

Битола: Фаќал малолетничка за гради а потоа ја истепал

Вчера околу 12.00 часот на ул.„Бистра“ во Битола, седумнаесетгодишно девојче, кое било во друштво со нејзиниот другар Д.Ј., биле пресретнати од В.К. (46). Тој застанал пред малолетничката и со рака ја фатил […]