Ознака: манијак

Сцена

Милица Павловиќ и додека е во карантин ја прогонува манијак: Среде полициски час, опседнатиот обожавател и дошол на врата

Милица Павловиќ деновите ги поминува во изолација во нејзиниот стан во Белград, бидејќи не сакала да ги стави во опасност нејзините баба и дедо во Буниброд, со кои по цел […]

Црна хроника

Маж од Кучевиште допирал малолетнички- пријавен е во полиција!

Во текот на вчерашниот ден во полиција било пријавено дека во селото Кучевиште две малолетнички биле допирани по телото од страна на истиот маж. Вчера вечер околу 19 часот и […]

Живот

Тома Здравковиќ бил манијак?

Гордана Деан Попхристова објави вчудовидувачки статус на фејсбук поврзан со Тома Здравковиќ. Не се сомневаме во неговата автентичност. Бидејќи статусот е јавен го пренесуваме во целост. * Тома Здравковиќ Имав […]

Сцена

Јелена Спенџарска манијак на плажа

Надвор веќе владеат високите температури, а граѓаните брзаат да се спасат некаде од горештините и да се опуштат од работните обврски. Многу јавни личности веќе уживаат на некоја егзотична дестинација […]

Сцена

Уапсен манијакот опседнат со ќерката на Цеца: Анастасија Ражнатовиќ неколку месеци минувала низ пекол

Анастасија Ражнатовиќ неколку месеци се соочуваше со вистински пекол поради непозната личност која ја следела и малтретирала ќеркатата на Светлана Цеца Ражњатовиќ на различни начини. Предметот бил пријавен во полиција, […]

Вести

Погледнете каква лекција добил манијакот кој пробал да силува девојка

Манијак сакал да силува девојка, но во тој момент дошло нејзиното момче… погледнете каква лекција си добил.Вилијам Матсон (52) од Јужна Каролина вака изгледа откако се обидел да силува девојка […]

Балкан

Манијак напаѓа жени со солна киселина – неколку се во болница!

Вистински хорор деновиве го стресе Белград каде манијак шета по улиците и напаѓа жени, полевајќи ги со киселина.Како што информираат српските медиуми, неколку жени до сега се повредени во нападите, […]