Ознака: Марија Шерифовиќ

Сцена

Ова е нов почеток: Марија Шерифовиќ објавила фотографија со бебе, интернетот гори!

Марија Шерифовиќ на својот Инстаграм профил објавила фотографија која ги разнежнила сите.Пејачката Марија Шерифовиќ е вистински мајстор и знае како да ги изненади своите фанови, а тоа се случило кога […]

Сцена

ОВА дефинитивно НЕ сте го виделе: Марија Шерифовиќ со ТОПЛЕС ФОТКА од кревет!

-Смеј се смеј!-напиша таа под фотографијата.Марија Шерифовиќ ги изненади своите фанови со секси топлес фотографија од кревет која ја сподели на Инстаграм. Иако таа не е од оние кои се […]

Сцена

Сликата кажува повеќе од 1000 зборови! Марија ги покажа сочните месести БУТКИ!

Пејачката Марија Шерифовиќ, дошла до одлична идеја како да се пошегува со своите фанови, а со една фотографија ги воодушеви сите на Инстаграм.Имено, таа слатко се пошегувала со фановите, и […]

Сцена

Марија Шерифовиќ во СЕКСИ бикини! Нешто што не се гледа секој ден!

Пејачката Марија Шерифовиќ ретко можеме да ја видиме во секси женска облека.Нејзиниот избор кога станува збор за облека повеќе потсетува на машки стил затоа сите на ова ќе гледаме како […]

Сцена

Збесна: Марија Шерифовиќ УДРИ по колегите, еве што им порача!

Некогашната победничка на „Евровизија“ упати јасна поракаМарија Шерифовиќ, една од најдобрите пејачки на Балканот. Победничката  на „Евровизија“ во 2007 година тежи  секој  незен настап да биде перфектен, а таа критикувала […]

Сцена

Марија Шерифовиќ ги ШОКИРАШЕ СИТЕ: Каква трансформација на пејачката!

Марија Шерифовиќ ги  изненади  сите фанови кога  на Инстаграм објави фотографија во  потполно поинакво издание.Популарната пејачка на фановите им покажала како изгледа кога ќе стави кармин, руменило и  машна на […]

Сцена

ДОПРВА ЌЕ ИЗБИЕ ХАОС: Дуња Поповиќ ѝ возврати на Марија до тој степен што боли!

Провокациите помеѓу Дуња Поповиќ и Марија Шерифовиќ сѐ уште се актуелни. Бидејќи Марија изјавила дека Дуња треба да биде благодарна што не добила поостри критики и дека од нејзе направила […]

Сцена

Ова е нејзината Јулија: Марија Шерифовиќ ја најде љубовта на својот живот

Пејачката среќна и  задоволна се пофалила  на социјалните мрежи   дека се вљубила на прв поглед.Марија Шерифовиќ е позната по тоа дека не сака да открива многу  за својот  приватен живот, […]