Ознака: Марјана Станојковска

Сцена

На наша Марјана или на Ким – кому подобро му стои ова бикини?

Македонската водителка Марјана Станојковска на „Инстаграм“ позираше во секс бикини со животински принт, а со сличен костим за капење сме ја виделе и ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан. Што мислите, кој подобро […]

Сцена

Лото-Марјана заврте хулахоп во секси хеланки

Најпознатата лото девојка на нашите простори, како и водителка, Марјана Станојковска важи за девојка со свој изграден стил. Таа секогаш и секаде изгледа средено и дотерано. Овој пат убавата лото-девојка, […]

Сцена

Македонската лото-девојка драстично го промени изгледот

Најпознатата македонска лото девојка и водителка, Марјана Станојковска, важи за девојка со добро изграден стил. Овојпат, на големо изнeнадување на нејзините фанови, Марјана ја скрати препознатливата долга коса, и сега […]

Сцена

Марјана Станојковска се расплака пред малите екрани – Многу ми е тешко без Влатче!

Марјана Станојковска во премиерното издание на „Бекстејџ” видно потресена и со солзи во очите зборуваше за Влатко Илиевски со кого беше исклучително блиска. -Многу ми е тешко, кога прочитав за […]

Сцена

Жешка: Македонската водителка ги полуде фановите

Убавата водителка Марјана Станојковска ги запали социјалните мрежи со фотографија од плажа. Таа секогаш знае да ги израдува своите фанови со прекрасни фотографии на кои секогаш доаѓаат до израз нејзините […]

Сцена

Марјана ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето!

Водителката Марјана Станојковска ги изненади обожавателите со секси фотографија.До сега не сме имале можност да ја видиме во вакво издание, ги покажа мускулите по телото, но и нешто друго. Марјана […]

Сцена

Марјана Станојковска на 14 години

Убавата лото водителка Марјана Станојковска редовно на социјалните мрежи објавува фотографии со кои ги радува бројните фанови.  Постојано добива позитивни коментари за нејзиниот изглед, но овојпат реши да сподели фотографија […]