Ознака: Матри

Меѓународен фудбал

Арсенал ќе го доведе Матри во своите редови

Според пишувањата на англиските медиуми, тимот на Арсенал, во јануарскиот преоден трансфер-период ќе се обиде да го доведе Матри во своите редови. Матри веќе долго време е во втор план, […]