Ознака: Маурицио Сари

Дестинации

Го мразат од дното на душата: Во овој италијански град се продава тоалет хартија со ликот на Маурицио Сари

Тренерот на Јувентус, Маурицио Сари, до пред две сезони беше омилен лик кај фановите на Наполи, а сега е најомразена личност за која мислат дека ги предала. Колку го мразат […]