Ознака: Махир Мулалиќ

Сцена

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ ја сними Марија во костим за капење, во базен – сцената е хит!

Марија е на одмор со своите кандидати од музичкиот натпревар Поп-sвездата Марија Шерифовиќ е снимена во базен, во бикини, од победникот на Ѕвездите на Гранд, Махир Мулалиќ, а кадрите се […]