Ознака: Маја Шупут

Сцена

Хрватската пејачка на 41 година ќе стане мајка- од глетката во бикини и стомак до заби фановите имаа што да видат

Хрватската пејачка Маја Шупут во седмиот месец од бременоста позираше на плажа во Дубаи облечена во бикини. Пејачката која редовно ги изненадува фановите со своите фотографии од бременоста, сега реши […]

Сцена

Хрватската пејачка гола во када- кога ќе видите на кое егзотично место позира ќе подзинете

Хрватската пејачката Маја Шупут, заедно со својот сопруг се на одмор во Бали, а оттаму секојдневно споделува фотографии. Последната објава е фотографија на која таа позира гола во када во […]

Сцена

Маја докажа дека е една од најзгодните пејачки на Балканот

Хрватската пејачка Маја Шупут со своето момче Ненад Татаринов ова лето беше на годишен одмор од каде испрати низа провокативни фотографии. Но, нејзиното прекрасно тело е нешто со кое таа […]