Ознака: мајка и син

Црна хроника

Во оваа куќа изгореа мајка и син во Битола

Мајка и 17-годишен син од Битола загинаа рано утрово во пожар кој избувна во нивната семејна куќа која се наоѓа на ул. „Девејани“ 115.Според командирот на Територијалната противпожарна единица, Костадин […]

Црна хроника

Во оваа куќа изгореа мајка и син во Битола

Мајка и 17-годишен син од Битола загинаа рано утрово во пожар кој избувна во нивната семејна куќа која се наоѓа на ул. „Девејани“ 115.Според командирот на Територијалната противпожарна единица, Костадин […]

Сцена

Мојот син, мојата љубов: Сека ја објави најслатката слика од синот Јаков и неговиот нов другар

„Добро утро другари. Има ли нешто поубаво? Пејачката Сека Алексиќ продолжува да објавува слики од својот син Јаков, а емотивните коментари на Сека никого не оставаат рамнодушен. Сека прво објави преслатка […]

Сцена

Фото: Сека го дои малиот Јаков: Слика која „ги сруши сите рекорди“ на Интернет

Пријателките на пејачката на Инстаграм напишаа доста коментари, а на вас е да оцените дали Сека го дои Јаков или не.Иако не се гледа баш јасно каде пејачката го потпрела […]

Сцена

ФОТО: Ќе се изненадите: Еве што му купи Сека Алексиќ најпрво на нејзиниот син

Оваа објава на Сека за кратко време доби повеќе од 33000 прегледиСека Алексиќ и нејзиниот син Јаков пред 2 дена излегоа од породилиштето и стигнаа во својот дом во Стара […]

Видео

Видео: Кога мајката видела каде се преселил синот „и` се плачело“: Но кога отворил во преградата кај ѕидот…

Кога 37-годишниот Кристијан Шалерт од Австрија купил стан од 24 квадратни метри, со поглед на крововите на Барселона, мајка му била запрепастена…Овој млад австриец од релативно мал простор во својот […]