Ознака: мајка монструм

Балкан

Мајка монструм од Загреб ѝ ги скршила рацете и нозете на својата ќерка-осудена е на 5 години затвор

Тежок случај на злоставување во Загреб, во кој 37-годишна мајка ги скршила рацете и нозете на својата ќерка која немала ни две години, ја шокираше Хрватска, но и цел регион. Мајката […]