Ознака: Меган и Хари

Сцена

Вака изгледа замокот кој кралицата Елизабета им го подари на принцот Хари и Меган

Принцот Хари и неговата избраничка, поранешната холивудска актерка Меган Маркл, се подготвуваат да го свијат своето љубовно гнездо во замокот што им го подари британската кралица Елизабета II. Станува збор […]