Ознака: Медалјони

Кулинарство

Медалјони од компир на кои нема да може да одолеете

Медалјони или „плескавички“ од компир, полнети со моцарела и печурки – звучи идеално за викенд ручек, нели? Љубителите на компир се радуваат на секој нов рецепт со компир, а овој […]