Ознака: меден месец

Сцена

Кога ќе дознаете каде ќе одат Александра и Филип на меден месец ќе останете без текст

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ минатиот четврток стапија во брак пред повеќе од 900 гости. Младенците за разлика од другите парови мораше да го одложат својот меден месец. Имено пејачката […]

Сцена

Нејзината сестра е принцеза, а таа на медениот месец се вози со такси

Британските медиуми речиси и да не ги оставаат на мира ниту на нивниот меден месец Пипа Мидлтон и нејзиниот сопруг Џејмс Метјуз.  Сестрата на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон откако […]

Љубов и секс

Фото: Млада невеста за прв пат го видела џиновскиот пе*ис на својот сопруг, а потоа потекла крв на медениот месец

„Тој има огромен пенис. Голем е како краставица, влакнест и страшен како грмушка. Го удрив својот сопруг во образ“, рекла невестата обидувајќи се да го оправда својот напад.Невина невеста наводно […]

Живот

Пеколен меден месец на Бахамите: Едвај ја преживеале првата брачна ноќ!

Брачниот пар, Дејв и  Аманда Џенкинс сакале својот меден мецес да го поминат токму на Бахамите, но  не ни  насетиле  што  ги чека. Наместо романтичен меден месец, на рајскиот остров […]

Видео

ВИДЕО: Едвај ја преживеале првата брачна ноќ, а потоа ураганот Метју го срушил хотелот!

Брачната двојка Дејв и Аманда Џенкинс сакале својот меден месец да го поминат на Бахамите, но не можеле ни да замислат што ги чека таму. Наместо романтика, првата брачна ноќ […]

Вицотека

Помагајте докторе, ми го свиткаа Стојко со баскет, а другата недела одам на меден месец…

Играл некој дечко баскет кога добил удар од топката точно во меѓуножјето и му се свиткал алатот. Оди тој на доктор и му се жали:– Помагајте докторе, ми го свиткаа […]

Сцена

Отишле на меден месец! Еве каде отпатуваа Ана и Раста!

Популарната пејачка Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста, се одлучиле септемвриските денови да ги поминат на егзотична дестинација.Имено, тие медениот месец го поминуваат, ни помалку ни повеќе, туку во […]