Ознака: Меланија Трамп

Сцена

Споменик на Меланија Трамп во Босна и Херцеговина

Првата дама на САД, Меланија Трамп следниот месец ќе добие свој споменик во босанскиот град Бања Лука, пишува „Сараево тајмс”.Гипсената статуа на госпоѓа Трамп во природна големина, која е родена […]

Сцена

Не се баш слични: Погледнете како изгледа сестрата на Меланија Трамп

Додека нејзиниот сопруг ги обавува претседателските должности, Меланија Трамп се повеќе се дружи со нејзината сестра Инес Кнаус, која исто така живее во Њу Јорк.За сестрата на Меланија малку се […]

Сцена

Доналд Трамп по кој знае кој пат ја посрами Меланија Трамп, погледнете што ѝ стори овој пат!

Овој пат новиот претседател на САД, со сопругата Меланија Трамп излезе од авион и тргнале до автомобилот кој ги чекал на пистата.Трамп се движел пред Меланија, не забележувајќи ја Меланија […]

Сцена

Не можат една без друга: Погледнете како изгледа сестрата не Меланија Трамп

Познато е дека Меланија Трамп има родена сестра, постара 4 години. Таа од секогаш била блиска со својата сестра Инес Кнавс, а кога биле помлади поголем период живееле заедно во […]

Сцена

Фотографии од првата дама на Америка се појавија на најпознатиот сајт за возрасни!

Меланија Трамп, сопругата на Доналд Трамп, најверојатно е првата дама на Америка чии фотографии се појавија на еротски сајт.Добро е познато дека најславната жена од Словенија се фотографирала гола, па […]

Сцена

Фото: Трамп ја запросил Меланија во апартманот на Тито: За овој настан и денес зборува цела Словенија!

Трамп бил многу скромен, а убавата манекенка не ја симнувала насмевката од лицето.Новоизбраниот претседател на САД, Доналд Трамп, ја запознал својата избраничка, денес прва дама на Америка, во „Гранд Хотел […]

Сцена

Меланија откри колку пати дневно има секс со Доналд. Ќе се изненадите!

Откако Доналд Трамп победи на претседателските избори во САД, секоја втора вест е поврзана со него и неговото семејство.Овојпат на површина испливаа детали кои пред некое време Доналд Трамп ги […]

Вести

По сопрузите, се сретнаа и првите дами: Вака изгледаше средбата меѓу Меланија Трамп и Мишел Обама

По средбата помеѓу Доналд Трамп и Барак Обама, средба остварија и идната прва дама Меланија Трамп, со првата дама во заминување, Мишел Обама.Позицијата Мишел ја предаде во елегантен виолетов фустан, […]