Ознака: Мерјем Узерли

Сцена

Хурем со преслатката ќеркичка! Од мали нозе знае како да позира!

Мерјем Узерли, популарната Хурем од „Сулејман величенствениот“ го одушеви своите обожаватели со фотографијата која ја сподели на „инстаграм“ на која позира со својата ќерка Лара. Девојчето е цела на мајка си.На […]