Ознака: мешање

Издвојуваме

Кој го организира протестот во недела? Дали Мицковски повторно сака да го контролира?

Сите се прашуваат кој го организира протестот во недела? Насекаде се поставуваат овие прашања. Затоа што на начин на кој се објавуваат и подготвуаат работите се гледа дека се во игра […]

Вести

Еди Рама се засекира за слабиот одзив. Не се оствари толку лесто ТИРАНСКАТА ПЛАТФОРМА

Еди Рама се засекира за слабиот одзив. Не се оствару толку лесто ТИРАНСКАТА ПЛАТФОРМА. Овој човек, без усул се замеша преку твит во внатрешните работи на Македонија и среде гласањето […]

Видео

Мешаше со задникот, а не сфати дека хеланките ѝ се проѕираат. Сега е хит на интернет

Мешаше заносно со својот секси задник, а не сфати дека хеланките ѝ се проѕираат. Сега нејзиниот задник е хит на интернет.Додека да сфати што се случува, се појави на сите […]

Балкан

ПОСЛЕДНО ИНТЕРВЈУ НА ЃИНЃИЌ: И Македонија се соочува со истиот проблем!

Пред тринаесет години, на влезот на зградата на Владата на Србија, беше убиен првиот демократски избран премиер на Србија и лидер на Демократската партија, Зоран Ѓинѓиќ.Ѓинѓиќ беше убиен на 12. […]