Ознака: мики јевремовиќ

Сцена

Познат српски пејач имаше мозочен удар – се бори за живот!

Пејачот Миодраг Мики Јевремовиќ (75) е во критична состојба откако доживеа мозочен удар.Пејачот се наоѓа во Клиничкиот Центар во Србија, а неговата состојба и понатаму е критична. – Пејачот во […]