Ознака: Мила Кунис

Сцена

И Мила Кунис и Викторија Бекам во иста комбинација: Која највеќе ви се допаѓа

И Мила Кунис беше освоена од новата колекција на Викторија Бекам. За своето гостувањето во „Today Show“, славната актерка избра иста комбинација како онаа која познатата дизајнерка ја носеше пред […]

Сцена

Имаат милиони, а на децата им велат дека се сиромашни. Причината е феноменална!

Актерите Мила Кунис и Ештон Качер на своите сметки имаат над 170 милиони долари, но сепак решија децата да растат во уверување дека се сиромашни.„Децата од најраното детство мораат да […]

Видео

9 годишната Мила Кунис изгледа преслатко во оваа реклама

Ако се немавте заљубено во Мила досега, ќе се заљубите откако ќе го изгледате ова видео. 29 годишната актерка глумеше во рекламата на Лиса Френк.Мила даде се од себе обидувајќи […]