Ознака: Милена Антовска

Сцена

Водителката Милена објави преслатка фотографија со ќеркичката

Водителката на Утринската емисија на Канал 5, Милена Антовска со причина е отсутна од пред тв екраните и ужива во своето мајчинство.Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и […]

Сцена

Водителката Милена Антовска стана мајка на девојче!

За ТВ водителката Милена Антовска и нејзиниот сопруг Гордан Станковски, дојде еден од најубавите денови во животот – се роди нивната прва ќеркичка која доби уникатно име.Гордиот татко Гордан прв […]

Сцена

Ќе останете со поздзината уста: Милена заблеска во венчален фустан

Изминатиот викенд се одржа црковната венчавка на ТВ водителката Милена Антовска и нејзиниот сакан Гордан Станковски.Деновиве преку медиумите можевте да погледнете доста фотографии од церемонијата во манастирот Св. Јован Бигорски […]

Сцена

Милена го покажа вереничкиот прстен

Атрактивната водителка Милена Антовска наскоро ќе го каже судбоносното ДА, а на социјалните мрежи сподели фотографии од вереничкиот прстен, по што следуваа честитки од фановите.После само неколку месеци врска, Милена […]