Ознака: Милица Павловиќ

Сцена

Задникот во преден план: Згодната Милица изненади во провокативна поза

Популарната пејачка Милица Павловиќ повторно успеа да ја изненади јавноста. Имено, славната убавица од Лесковац објави сет на нови фотографии на својот Инстаграм профил и предизвика лавина коментари од нејзините […]

Сцена

„Плaчев и врескав“: Милица Павловиќ не сакала ни да слушне за прекарот кој Саша Поповиќ и го предложил

Денес Милица Павловиќ е една од најпопуларните, но и најзгодни пејачки на сцената, а кариерата ја започна во натпреварувањето во „Ѕвездите на Гранд“, а на сцената е веќе десет години. […]

Сцена

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ВО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ – нејзината црвена чипка го „запали“ Инстаграм

Младата ѕвезда, српската пејачка Милица Павловиќ, привлекува големо внимание и коментари во јавноста откако се појави на балканската музичка сцена. Дали е поради изгледот, дали е поради попровокативното танцување и […]

Сцена

Милица Павловиќ во новиот спот не носи гаќички: На пејачката „и попушти кочницата“, на гледачите „им падна вилицата“

Младата музичка фолк sвезда Милица Павловиќ ги изненади и шокираше своите обожаватели уште кога го објави тизерот за нејзината нова песна под наслов „Папи“. Во понеделникот вечерта, 10 август, 2020 […]

Сцена

Милица Павловиќ и додека е во карантин ја прогонува манијак: Среде полициски час, опседнатиот обожавател и дошол на врата

Милица Павловиќ деновите ги поминува во изолација во нејзиниот стан во Белград, бидејќи не сакала да ги стави во опасност нејзините баба и дедо во Буниброд, со кои по цел […]

Сцена

Милица Павловиќ потроши 300 000 евра за стан, а еве што велат соседите за нејзиното однесување

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Милица Павловиќ претходното лето стан кој вреди 300 000 евра. Екипа на блиц.рс го посетила маалото каде што живее „секси сењорита“ и нејзините соседи […]

Сцена

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги изненади фановите со својата промена. Пејачката на својот Инстаграм профил сподели […]