Ознака: Милица Тодоровиќ

Сцена

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува…

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер. Имено Милица Тодоровиќ раскина со своето долгогодишно момче Милош Пауновиќ, а оваа […]

Сцена

И Ким Кардашијан ќе и позавиди, а вие –  Милица Тодоровиќ во танга

Пејачката Милица Тодоровиќ деновиве постојано споделува фотографии од своето сексапилно тело на својот профил на Инстаграм. И секако, во прв план на сите фотографии се најде нејзиниот сексапилен задник на […]

Сцена

Ова е мајката на Милица Тодоровиќ на која пејачката е вистинска копија

Иако многу рано влезе во светот на познатите Милица Тодоровиќ никогаш не сакала да го експонира своето семејство во јавноста. Меѓутоа убавата српска пејачка не крие дека семејството и е […]

Сцена

Српската пејачка Милица Тодоровиќ го тужи зетот бидејќи ја ограбил- кога ќе дознаете колку пари и украл целосно ќе ја поддржите

Како гром од ведро небо одекна веста во соседството дека пејачката Милица Тодоровиќ го тужи својот зет за сестра кој беше и нејзин долгогодишен менаџер. Имено поради ново настанатата ситуација […]

Сцена

Еве која желба сака Милица Тодоровиќ да си ја исполни во 2019-та година

Милица Тодоровиќ, Нова година ја пречека во кругот на семејството. Милица не сакала да настапува за најлудата ноќ, а сега откри и зошто. -По 15 години првпат не работев за […]

Сцена

Еве што му подари кумата Милица Тодоровиќ на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ

Пејачката Милица Тодоровиќ овој викенд беше кума на свадбата на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ, а на церемонијата се појави со нејзиното момче Милош Пауновиќ. Пејачката за српските медиуми вели дека […]

Сцена

Милица Тодоровиќ топлес во базен, а од овој детаљ нема да останете рамнодушни

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ од секогаш го привлекувала медиумското внимание ширум целиот Балкан, па така и овој пат таа се најде во центарот на вниманието. Имено пејачката паузата помеѓу многуте […]

Сцена

Милица Тодоровиќ мака мачи со килограмите

Популарната пејачка, Милица Тодоровиќ по се изгледа покачила некој килограм повеќе, а за разилка од нејзините колешки таа не користи фотошоп и слични алатки за разубавување.Таа на социјалната мрежа Инстаграм […]

Сцена

И рекоа дека се здебелила, па им возврати со фотографија во танга и сите ги замолкна

Пејачката Милица Тодоровиќ, поради здравствени проблеми одлучи да направи пауза во кариерата за да ги одмори гласните жици.Пејачката Милица Тодоровиќ, поради здравствени проблеми одлучи да направи пауза во кариерата за […]

Сцена

За влакно избегнала смрт

Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ откри дека за влакно ја избегнала смртта откако се давела во базен.Инцидентот се случил пред 15 години кога таа заедно со својата другарка биле на […]