Ознака: Милорад Вучелиќ

Сцена

ШОКАНТНИТЕ ДНЕВНИЦИ НА НИНО: Откриена содржината на дневникот на починатиот пејач!

Фолк пејачот Амир Нино Решиќ почина пред 9 години во болница во Бјелина од перфорација на панкреасот, а приказната за неговиот живот повторно стана актуелна после откритието на неговиот менаџер […]