Ознака: милош пауновиќ

Сцена

Пееше на Евровизија, роди син, а потоа колешка ѝ го украде сопругот: Еве како им врати!

Андреа Демировиќ, поранешна сопруга на кореографот Милош Пауновиќ, сегашен дечко на пејачката Милица Тодоровиќ, се врати по тригодишна пауза на музичката сцена со песна која претставува порака до поранешната љубов.Претставничката […]