Ознака: Милјана

Сцена

Дарко Лазиќ се појави во Задруга со шешир! Милјана се скамени, останатите зачудено го погледнаа

Пејачот Дарко Лазиќ не престанува да изненадува со своите трансформации, а овој вторник беше гостин на забавата на Задруга 4, која започна нешто по полноќ.  Дарко ќе ги забавува задругаритете […]

Сцена

Крај на романсата: Милојко раскина со неговата 53 години помлада свршеница Милијана

Милојко и Милјана за кој регионот дозна поради нивната љубов и покрај огромната разлика во години, иако најавуваа свадба, Милојко реши да ја прекине веридбата, односно да и ракине. Имено […]