Ознака: Мина Костиќ

Сцена

И вети дека ќе и пее на свадба: Пејачката на која минатата недела и почина мајката со моќна порака до водителката Деа по несреќата

Водителката Деа Ѓурѓевиќ на која налета автобус и и ја повреди раката успешно се опоравува по тешката операција за спас на нејзината рака да не и биде отсечена. Поддршка на […]