Ознака: Мирко Шијан

Сцена

Бојана Родиќ и Мирко Шијан се селат во Тител: На Гоца Божиновска не и било сеедно, ги замолила само едно

Мирко Шијан и Бојана Родиќ одлучија да живеат во Тител кај Родиќ се додека не заврши реновирањето на куќата во Сурчин. Имено, тие неодамна донесоа одлука да се преселат, и […]

Сцена

Ќе живеат во дом кој е цел во злато – сестрата на Богдана Ражнатовиќ ќе има еден детаљ во вилата што го нема ниту Цеца!

Бојана Родиќ и Мирко Шијан ова лето ќе станат родители за прв пат, а кога приновата ќе пристигне во домот тие ќе продолжат да живеат во домот на пејачката Гоца […]

Сцена

“Важна е само една работа”, се огласи Данијела Родиќ, откри што мисли за снаите, но и која баба повеќе се грижи за Жељко!

Данијела Родиќ, мајката на Бојана, зборуваше за раѓањето што го чека нејзината ќерка со Мирко Шијан, синот на пејачката Гоца Божиновска. Бојана ќе се породи во приватна клиника во центарот […]

Сцена

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Синот на Гоца Божиновска која потекнува од Македонија веќе подолго време е во врска со сестрата на Богдана Родиќ. Српските медиуми веќе пишуваат дека Бојана Родиќ веќе се преселила во […]