Ознака: Мирослав Грчев

Вести

Мирослав Грчев ќе одговара за злоупотреба на службената положба

Партискиот вештак на СДСМ, Мирослав Грчев е повикан во просториите на Основното Јавно обвинителство во понеделник, во својство на пријавен за злоупотреба на службена положба и овластувања по член 353 […]