Ознака: мис бугарија

Балкан

СКАНДАЛ ВО БУГАРИЈА: Поранешна мисица го убила сопругот во жешка садо-мазо акција. Еве што се случувало!

Нови детали за садо-мазо убиството на сопругот на Анита Мејзер. Мис Бугарија 2014 прво му ги врзала рацете зад грбот, по што почнала благо да го гуши. Несреќниот бодибилдер не […]