Ознака: Мис

Видео

Кандидатка на Избор за Мис сакаше да биде секси, но…

Згодните девојки пријавени на Избор за Мис на Шпанија имале задача да одат на високи потпетици покрај базен.Повеќето се претставиле успешно, но девојката по име Пилар Магро сакала да ги […]

Живот

Родителите во очај: Мисица ја продава невиноста во Дубаи за 12.000 евра

Руската мисица Ана Фешенко отиде во Дубаи да ја продаде невиноста за 12.000 евра, тврди нејзината мајка, која јавно ја повика да се врати дома.Ана беше прва придружничка на изборот […]

Фото

Мис Бумбум: ова е најдобриот задник во Бразил

Бразилскиот избор за девојка со најдобар задник кој траеше последниве неколку денови конечно заврши. Па така сите оние кои нетрпеливо чекаа сега може да здивнат бидејќи го пронајдоа најдобриот задник […]