Ознака: Михаил Корубун

Сцена

Погледнете во каква венчаница ке се појави Каролина Гочева вечерва на својата свадба

Нашата најпопуларна поп-пејачка конечно денеска ќе го изговори судбоносното „да“ на својот избраник Михаил Корубин.Во венчаница купена од Италија, поп-пејачкта Каролина Гочева денеска се мажи. И покрај претпоставките дека свекрвата […]

Сцена

Цела естрада ќе игра на свадба-денес се мажи Каролина Гочева!

Пејачката Каролина Гочева денес се мажи, а веќе сè е спремно за свадбената церемонија која ќе се случи во Скопје, пишува Вечер. На свадбата, покрај семејството, ќе присуствуваат и голем број […]

Сцена

Каролина се опушти до максимум со саканиот Михаил!

Нашето македонско девојче Каролина Гочева отсекогаш го криела својот приватен живот како змија нозете, но љубовта ги менува луѓето, а тоа важи и за неа.Познатата пејачка и нејзиниот свршеник Михаил […]