Ознака: Миљана Кулиќ

Сцена

Еве што имаат заедничко Наташа Беквалац и Миљана Кулиќ

Наташа Беквалац беше гостинка во емисијата „Магазин ин“ каде што откри што има заедничко со една од најпознатите реалити ѕвезди. Пејачката ги насмеа сите во студиото кога откри дека некогаш […]