Ознака: младинци

Македонски фудбал

Младинската екипа на Вардар е поканета во Лигата на шампионите

УЕФА ги покани младинците на нашиот тим да учествуваат во Лигата на шампионите оваа сезона. Ждрепката е на 30 август кога нашиот тим ќе го дознае противникотМладинската екипа на Вардар […]