Ознака: мода

Мода

Како до совршена тренди комбинација за 2013 година

Одлични модерни комбинации за новата 2013 година!   Комбинација 1: Црно Сако Едно од најважните парчиња во плакарот на секоја жена е сакото, особено црното. Според најновите трнедови сакото го […]

Мода

Романтична комбинација за романтичен состанок

Во прилог ви донесуваме идеја што да облечете за романтичен состанок. Логично е да носите романтична комбинација за романтичен состанок. стакнете ја вашата нежност и женственост преку комбинирање на нежни пастелни […]

Мода

Модна препорака од Бијонсе

Пејачката Бијонсе, секој ден не воодушевува со своите модни комбинации на Instagram.Нејзиниот аутфит е секогаш забавен и фантастичен. Неодамна таа објави фотографија на која, покрај класични црни парчиња на облека, […]