Ознака: модна писта

Занимливости

Дедо Тони од Хрватска стана манекен- на модната писта ги покажа резултатите од вежбањето

Со неговата изјава за само 15 минути стана хит во целиот регион, а и по неколку денови медиумите никако да престанат да зборуваат за него.модна Дедо Тони Селмани од Хрватска […]

Живот

Го доеше бебето на модната писта додека рекламира бикини

Мара Мартин беше вистинска сензација на ревијата на Sports Illustrated на модната недела во Мајами. 32-годишната манекенка ја доеше својата 5-месечна ќеркичка додека дефилираше во бикини на пистата пред бројната […]

Сцена

Девојките полудеа по него: Поранешниот затвореник дебитираше на модната писта

Кога излезе на пистата, доби аплауз и овации, а кога го соблече горниот дел од облеката, жените буквално врескаа…Џереми Микс, или попознат во јавноста како најсекси затвореникот, се појави на […]