Ознака: момци

Љубов и секс

Мал водич за дешифрирање на сигналите кои ни ги испраќаат момците

Мажите се чудни и прекрасни суштества, но понекогаш обидот да се разбере нивниот посебен начин на изразување и јазик е малку попредизвикувачки отколку што очекуваме. Следниот пат кога ќе имате […]

Издвојуваме

Данкињи во Скопје: Најчуден провод – мажите во Скопје не знаат ни да ти пријдат

Данкињи кои неодамна присуствуваа во Скопје на семинар напишаа за своите искуства на својот фејзбук профил. Меѓу другото беа задоволни од храната, импресионирани од цените но не и од мажите. […]

Видео

УРНЕБЕСНО! Погледнете како момциве ја поднесоа својата „прва менструација“!

Еднаш месечно, секоја девојка и жена поминува низ пекол, наречен менструација.Тогаш хормоните дивеат, се им пречи, расположението се менува често. Како тоа да не е доволно, исто така мора да […]

Љубов и секс

Ваквите МОМЦИ имаат најголем број на сексуални партнерки!

Спротивно на популарното мислење, изгледа дека девојките копнеат по егоцентрични момци.Момците, кои за себе сметаат дека се особено згодни, се исто така привлечни и за другите луѓе – најверојатно поради […]

Живот

Шест причини поради кои девојките може да помислат дека сте геј

Девојките момците ги категоризираат поради неколку причини. Во продолжение прочитајте кои се шестте причини поради кој девојките може да помислат дека сте геј. 1.Секогаш зборувате со колку девојки се „мувате“. […]