Ознака: Моника Ивкиќ

Сцена

Карлеуша може вода да ѝ носи: Згодната Моника го запрепасти Балканот

Моника Ивкиќ која живее во Виена, родум од Градача е позната пејачка, со оглед на тоа што заврши четврта во германскиот Суперстар, а во „Ѕвездите на Гранд“ е прв пат.По […]