Ознака: монтажа

Сцена

Амиџиќ во емисија пушти старо видео на Рада: ПУКНА БРУКА поради сексот во сено и…

„Се знам да правам, од ништо не ми е срам. Секогаш велев дека ако не сум пејачка би била професорка по секс во средно училиште….“Огнен Амиџиќ во својата емисија прикажа […]

Видео

Урнебесна изведба на познат хит од Доналд Трамп и Хилари Клинтон

Ова урнебесно видео се појави на сите социјални медиуми и толку е веродостојно, што со задоволство ќе уживате вонневеројатната „изведба“ на Доналд Трамп и Хилари Клинтон.Во екот на кампањата од […]