Ознака: морбидно

Занимливости

Вљубените македонци на МОРБИДЕН начин се припремаат за Св.Валентин

Се ближи 14-ти февруари и празниците Св. Трифун и Св. Валентин, а вљубените веќе на големо се подготвуваат со подароци за саканите.Веќе стана традиција да се празнува Денот на вљубените, […]

Видео

Видео: На почетокот мислел дека снима ретка птица во далечина, но кога зумирал следело шок…

На почетокот овој човек мислел дека снима ретка птица, но набрзо потоа сфатил дека се работи за нешто сосема друго.Нашата планете е преполна со убави работи, но од време на […]

Видео

Видео: Убил пајак во домот, но тоа што следи подоцна ќе ви ја замрзне крвта во вените!

Ова кратко видео покажува една од најморбидните сцени на природата.Веднаш од старт ве предупредуваме ова видео да не го гледате доколку скоро сте јадени или имате намера да јадете. Имено, […]

Видео

Видео: Ако досега НЕ верувавте во ДУХОВИ, после ОВА ќе го промените мислењето!

Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior India.Ова видео веројатно е едно од најморбидните видеа за духови на интернет. Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior […]

Занимливости

Во продажба е ковчег со сараунд систем

Бизарниот ''Катакомба саунд систем'' кој го произведува шведската компанија ''Пауза'', претставува ковчег кој има вградено ЛЦД екран од 7 инчи, за да покојниците можат да го видат секој назив на […]